Про компанію ТОВ «Сольфум»

Наше підприємство засноване в 1991 році.

Спочатку своєї діяльності ми позиціонували торгівлю препаратами для фумігації. В подальшому підприємство розширювало асортимент своєї продукції, в який почали входити не лише фуміганти, а й інсектициди, родентициди, засоби по вимірюванню фосфіну, газоаналізатори, індивідуальні засоби захисту, дезінфекційні засоби та інші.

Виходячи з власного досвіду по роботі з препаратами, готові надати професійну та вичерпну інформацію щодо застосування та використання кожного з товарів, який ми пропонуємо.

Продукція, яку ми представляємо, являється лідерами ціни та якості в своєму сегменті. На кожен товар з нашого асортименту Ви отримаєте повний документальний супровід щодо якості та ефективного використання.

Колектив нашого підприємства зосереджений на індивідуальній роботі з кожним клієнтом для досягнення максимальної ефективності у співпраці. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту продукції, яка відповідатиме стандартам якості та вимогам сучасності. При роботі з клієнтами використовуємо гнучку систему знижок та акційних пропозицій. Зверніться до нас і Ви обов’язково у цьому переконаєтеся.